Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288777

Ekspordi müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Eksport klientidega igapäevane suhtlemine
* Kliendisuhete hoidmine ja arendamine, klientide eeskujulik teenindamine
* Tellimuste vastuvõtmine ja töötlemine
* Müügiga seotud operatiivküsimuste lahendamine
* Müügidokumentide ja aruannete koostamine
* Koostöö ekspordijuhiga

Ootused kandidaadile

* Kõrgharidus
* Office tarkvara kasutamise oskus heal tasemel
* Väga hea vene- ja inglise keele oskus
* Väga hea suhtlemisoskus
* Positiivne ellusuhtumine, korrektsus, täpsus
* Eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja pingelist tööd
* Kaasaegseid töötingimusi
* Võimalust areneda koos ettevõttega
* Motiveerivat töötasu
* Ettevõtte siseseid soodustusi

Lisainfo

Koos CV-ga saata motivatsioonikiri ja palgasoov.

Tööpakkumise number
#288777

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2012

Cristella VT OÜ on Eesti suurim külmutatud pagaritoodete valmistamisega tegelev ettevõte, mis annab tööd ligi 200 inimesele. Cristella on Eesti kapitalile põhinev ja omab toiduohutuse sertifikaati ISO 22000:2005. Võru tehases valmistatud toodangut turustatakse nii Eestis kui ka välisriikides.

Vaata rohkem