Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28634

Ekspordi-mänedzer/müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tolli vormistamine, logistika organeseerimine, autokosmeetika ja autohooldusvahendite aktiivne müügitöö Tallinnas ja Lääne-Eestis,kliendisuhete loomine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

varasem müügitöö ja tolli töö kogemus
väga hea suhtlemisoskus
oskus planeerida oma aega
iseseisvus ja korrektsus töös
vene keele oskus
arvuti kasutamise oskus
B-kategooria autojuhilubade ja isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

kaasaegset koolitust
motiveerivat töötasu

Lisainfo

kasuks tuleb inglise keele oskus,
kõrg- või keskharidus mehhaanika valdkonnas

Tööpakkumise number
#28634