Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246522

Ekspordi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ekspordi assistendi peamised tööülesanded on müügitegevuseks vajalike materjalide ettevalmistamine, suhtlemine edasimüüjatega (tellimuste vastuvõtmine,
telefonimüük), kodulehe uuendamine, messidel osalemine, turundusplaanide koostamine.

Ootused kandidaadile

Väga hea inglise ja soome keele oskus. Varasem töökogemus rahvusvahelises müügiga seotud ettevõttes. Väga head arvutialased oskused ja
kodulehe administreerimise kogemus. Tugev sisemine motivatsioon ning tulemuslikkusele orienteeritus.

Tööd rahvusvahelises ettevõttes, suhtlemine eri keeltes, müügialased koolitused, töö tulemustest sõltuvat motiveerivat palgasüsteemi.

Tööpakkumise number
#246522

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2012
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2011

Salonshop Baltic AS tegeleb Eestis, Soomes, Lätis, Leedus ja Poolas juuksehooldustoodete hulgimüügiga.
Meie tuntumad kaubamärgid on Rich, Tigi, Bed Head, Joico, Alterna, Framesi jne
Antud valdkonnas oleme suurima käibega ettevõte Balti riikides.
Salonshop Baltic AS tegeleb ka salon+ juuksurisalongide opereerimsiega Eestis, Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem