Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296415

Ekspordi assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- suhtlemine välisklientide- ja hankijatega;
- pakkumiste ja tellimuste koostamine;
- arvete vormistamine;
- oma valdkonna aruannete koostamine;

Ootused kandidaadile

- väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- vene keele oskus suhtlustasemel;
- hea arvuti kasutamise oskus (kindlasti Word, Excel);
- kiirus ja täpsus oma töös ning hea pingetaluvus;

Pakume vastutusrikast tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja stabiilset sissetulekut.

Tööpakkumise number
#296415

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2013

Elmaksi Hulgikaubandus AS on tegelenud kodutehnika ja -elektroonika maaletoomise ning hulgimüügiga alates 1994. aastast. Meie pikaajaliste koostööpartnerite hulka kuuluvad peaaegu kõik Eestis tegutsevad tehnikakauplused ja enamus köögimööbli müüjatest.
Paljud tuntud kaubamärgid nagu Sharp, Samsung, LG, De Dietrich, Kenwood, Bomann on valinud meid oma toodete esindajateks Eestis või Baltikumis.
Olulise osa meie käibest moodustab eksport naaberriikidesse.
Asume Tallinna lähedal Jüri asulat läbiva ringtee vahetus läheduses, kus ühes hoones on koos kontor, ladu, näidistesaal ja hooldustöökoda.

Vaata rohkem