Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317216

EKSPERTARST (töö asukoht kokkuleppel)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ekspertarsti peamiseks ülesandeks on puude raskusastme ja püsiva töövõimetuse ekspertiisi teostamine tervise infosüsteemis olevate andmete või paberkandjal terviseseisundi kirjelduse andmete põhjal.

Ootused kandidaadile

  • arsti haridus
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus arstina vähemalt 3 aastat
  • eesti keele väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • analüüsivõime, kohusetunne ja usaldusväärsus
  • koostööoskus
  • arvuti kasutamise oskus, sh teksti- ja andmebaaside kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • koostööle suunatud ja arendavat tööd
  • eneseteostusvõimalust

Lisainfo

Otsime ekspertarsti eelkõige Tartusse, aga oodatud on kandideerijad ka Tallinnasse ja Virumaale.
Töö tüüp: tsiviilõigusliku lepingu alusel

Tööpakkumise number
#317216

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. september 2013
Kuulutus sisestati:
16. august 2013
Lisainfo palga kohta:
hinnakirja alusel, töötasu sõltub tehtud ekspertiiside arvust

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem