Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58094

Ekspertarst

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ekspertarsti peamiseks ülesandeks on püsiva töövõimetuse ja puude arstliku ekspertiisi tegemine arstliku ekspertiisi komisjonis.

Ootused kandidaadile

- Erialane kõrgharidus
- Eelnev töökogemus meditsiinilist kõrgharidust nõudval tööl soovitav 5 aastat
- Hea suunile ja kirjalik väljendusoskus
- Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- Head ja ajakohast täiendkoolitust
- Arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
- Teenistust avalikus sektoris

Lisainfo

Kontaktisikud:
Juta Varjas, artsliku ekspertiisi osakonna juhataja kt - telefon 6208 301
Raja Stepanova, personaliosakonna juhataja kt - telefon 6408 112

Tööpakkumise number
#58094
Ekspertarst