Värsked tööpakkumised

Ekspert

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118450

Tööpakkumise number

118450

Töö kirjeldus

Katseala eksperdi põhilised tööülesanded on:
– erinevate materjalide ja ehitustarindite tulekatsete ettevalmistamine ja läbiviimine vastavalt normatiivdokumentidele,
– katseprotokollide koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
– insener-tehnilist haridust (sh jooniste lugemise ja koostamise oskust),
– täpsust ja korrektsust,
– eesti ja inglise keele oskust.
Kasuks tuleb:
– praktiline töökogemus ehituse või keemiatehnoloogia valdkonnas.

Omalt poolt pakume väikest ja sõbralikku töökollektiivi ning mitmekülgset ja huvitavat tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

TÜV Eesti OÜ on Saksa ekspertfirma TÜV Nord grupi Eesti esindus.
Otsime katseala eksperti oma rahvusvahelisel tasemel tegutsevasse tulekatsete laborisse, asukohaga Maardus Vana-Narva mnt. 24B(ühistranspordi ja marsruut-takso ühendus Tallinnaga).

Omalt poolt pakume väikest ja sõbralikku töökollektiivi ning mitmekülgset ja huvitavat tööd. Oma sooviavalduse (koos palgasooviga) ja CV palume saata hiljemalt 26. augustiks aadressil TÜV Eesti OÜ, Masina 11, 10144 Tallinn.