Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #793597

Ekspert Järve keskuse Expert kaupluses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikonsultandina nõustad kliente nii kassas kui müügisaalis ja annad oma panuse selleks, et meie kliendid tunneksid end kauplusesse oodatuna ning et just meilt leiavad nad endale vajalikud tooted ja teenused.

Ootused kandidaadile

Kui Sulle pakub põnevust kõik, mis toimub tehnika ja koduelektroonika valdkonnas ja Sulle meeldib inimestega suhtlemine ning tahad olla ümbritsetud kõige moodsama tehnikaga, siis tule meie meeskonda!

  • lisaks põhipalgale märkimisväärseid boonuseid hea müügitöö eest;
  • läbimõeldud sisseelamisprogrammi ja põhjalikku väljaõpet;
  • põnevaid koolitusi ja motiveerivaid müügivõistlusi ägedate auhindadega;
  • väärtuslike kogemusi ja enesearenguvõimalust;
  • ettevõttesiseseid soodustusi (nt ostud omatöötaja soodustusega, sporditoetus Stebby keskkonnas jne), ühisüritusi ja tähistamisi.

Tule ja leia avastamisrõõmu tehnikavaldkonnas. Alusta juba täna oma karjääri eksperdina!

Kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma CV personal(at)expert.ee

Kohtumiseni meie Expert kauplustes üle Eesti!

Tööpakkumise number
#793597

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem