Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629767
Kaugtöö võimalus

Ekspediitor-veokorraldaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Rahvusvaheliste kaubavedude planeerimine ja organiseerimine. Suhtlemine klientidega, vedajatega. Dokumentide vormistamine, müügiarvete esitamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus antud ametikohal (võiks olla tuttav Timocom, Cargo LT börsituruga)
Vene, inglise ja eesti keele oskus
Kõrge pingetaluvus
Info analüüsimise ja prioritiseerimise oskus
Loogiline mõtlemine
Kohusetundlikkus, punktuaalsus
Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Pikaajalist ja stabiilset töösuhet
Arenevat ja paindlikku töökeskkonda
Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi

Tööpakkumise number
#629767

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
29. november 2019

CVKeskus.ee klient

Rahvusvaheline kaubavedu maanteedel

Vaata rohkem