https://www.cvkeskus.ee/69495

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69495

Ekspediitor-transporditööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba peale- ja mahalaadimine jaotusvedudel


Ootused kandidaadile

Hea tervis
Füüsiline vastupidavus


Ettevõte pakub

Stabiilset tööd (E-R)
Korraliku palka


Lisainfo

Töö seisneb autojuhi abistamises kaupade peale- ja mahalaadimisel jaotusvedudel.


Tööpakkumise number
#69495
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ekspediitor-transporditööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!