Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199440

Ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendilt veotellimuste vastuvõtmine ja registreerimine, veohindade kokkuleppimine ja tellimuste kinnitamine
  • alltöövõtjate veotellimuste vormistamine ja laadimisplaani ettevalmistamine
  • kauba saatedokumentide korrastamine enne kliendile kauba toimetamist
  • informatsiooni edastamine
  • muud jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus logistikuna /ekspedeerijana/ või mõnel teisel transpordiga lähedalt seotud ametikohal
  • hea inglise ja /või saksa keele oskus kõnes ja kirjas
  • arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • transporti puudutava seadusandluse ja normatiivbaaside tundmine
  • hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskus
  • aktiivusus ja iseseisvus töös
  • stressitaluvus
  • kiire otsustusvõime

Ettevõte pakub

  • moodsat kontorit
  • huvitavat tööd
  • tulemustest sõltuvalt töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • varasemad kontaktid transpordi vallas

Tööpakkumise number
#199440
Ekspediitor