https://www.cvkeskus.ee/21458

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21458

Ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Срочная доставка мелких грузов по Таллинну на микроавтобусе фирмы.


Ootused kandidaadile

Свободный эстонский и русский.
Отличное знание города.
Наличие своей а/м.
Эстонское гражданство.


Ettevõte pakub

Стартовая зарплата 4000 нетто, через 1-2 месяца +2000.


Tööpakkumise number
#21458
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ekspediitor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!