Värsked tööpakkumised

Ekspediitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37154

Tööpakkumise number

37154

Töö kirjeldus

Kelle töö sisuks on ekspedeerimisoperatsioonide juhtimine ja vastava teenuseliigi arengu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab:
• Vähemalt 3 aastast tulemuslikku töökogemust ekspediitorina
• Sihikindlust eesmärkide saavutamisel, ambitsioonikust ja energilisust
• Arvutikasutamise oskust (MS Office)
• Eesti ja inglise keele valdamist, kasuks tuleb hea soome ja vene kõnekeele oskus

Pakume väljakutset väga kiiresti areneva ettevõtte teenuste arendamises osalemise näol, konkurentsivõimelist töötasu ja töökogemust rahvusvahelisel tasandil.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada hiljemalt 30. novembriks 2004 oma elulookirjeldus (CV) ja motivatsioonikiri varasema ekspedeerimiskogemuse kirjeldusega meiliaadressil personal@smarten.ee või faksil 6135 730 märksõnaga ”ekspediitor”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2004
Kuulutus sisestati:
5. november 2004

Smarten Logistika kuulub suurimate logistikalahendusi pakkuvate ettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda koostööpartneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.