Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52080

Ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on transpordi teenust osutav ettevõte, mis on 100 protsenti Eesti kapitalil põhinev ettevõte ning mis läbi tütarettevõtete pakub oma klientidele kompleksseid transpordilahendusi. Ettevõte ühendab endas nii kaupade uksest-ukseni transporti Baltikumi, Euroopa, Skandinaavia ja Venemaa vahel kui ka igapäevaseid kiireid kaubavedusid Soome ja Eesti vahel.

Seoses töömahu suurenemisega saab ettevõttes tööd ekspediitor, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

- kaubaveo rahvusvaheline ekspedeerimine (Euroopa, Baltikum, Põhjamaad, Venemaa),
- kaupade veokorraldamine
- aktiivne kliendisuhtlus

Ootused kandidaadile

- inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil
- arvuti kasutamise oskust
- autojuhilubade olemasolu
- organiseerimisvõimet ja kogemust
- aktiivsust
- avatud suhtlemist
- stressitaluvust
- süsteemsust
- väga head ajaplaneerimisoskust
- meeskonnatööle orienteeritust

Ettevõte pakub

- tööd meeldivas ning nooruslikus kollektiivis
- võimalust ise oma aega planeerida
- tegevusvabadust
- eneseteostuse võimalust
- tööle vastavat tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus ekspedeerimise või transpordi korraldamise valdkonnas.

Tööpakkumise number
#52080

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
26. september 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Ekspediitor