Värsked tööpakkumised

Ekspediitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25148

Tööpakkumise number

25148

Töö kirjeldus

• uute klientide otsimine;
• pakkumiste koostamine;
• koorma vedajate leidmine;
• lepingute sõlmimine Tellijate ja Vedajatega.

Nõudmised kandidaadile

• müük on Sinu elus edasiviiv jõud;
• viimase aasta jooksul oled edukalt töötanud ekspediitorina või logistikuna ning kandideerimisel teenid kindlasti pluss punkte, kui Sul lausa diplom antud valdkonnas;
• valdad vabalt inglise keelt nii suhtlemisel kliendiga kui aruandluse kirjutamisel ja vene keel ei ole Sulle võõras;
• Iseseisvus on Sinu teine nimi, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada;
• arvuti on Sinu parim sõber tekstitöötluse ja tabelarvutuse tasemel;
• naudid pakkumiste tegemise kunsti ja lepingute koostamisel oled ülitäpne;
• Sinu eelmised tööandjad iseloomustavad Sind, kui väga hea organiseerimisvõimega ja järjekindlat inimest.

Anname Sulle võimaluse tõestada ennast tulemusliku ekspediitorina ja pakume tingimusi piiramatult teenida kasumit nii endale kui ka ettevõttele.

Pakume enda poolt selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive saada ekspediitorite tiimijuhiks. Eriti hinnatud kandideerima inimesed, kes soovivad areneda asendamatuks inimeseks meie ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. november 2003
Kuulutus sisestati:
11. november 2003

edukat transpordi- ja ekspedeerimisega tegelevat ettevõtet, mis on tegutsenud 2001.aastast alates.