Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49045

Ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Suhtlemine rahvusvaheliste transpordifirmade ja tootjatega kaubavedude korraldamiseks
* Uute klientide leidmine
* Olemasolevate klientide haldamine

Ootused kandidaadile

Healt kandidaadilt eeldame:
* töökogemust rahvusvahelise autotranspordi alal
* väga head läbirääkimis- ja suhtlemisoskust
* iseseisvust, aktiivsust ja initsiatiivikust
* pingetaluvust
* inglise ja vene keele oskust suhtlemistasandil

Kasuks tuleb teiste võõrkeelte valdamine

Ettevõte pakub

* vaheldusrikast tööd
* kaasaegset ja nooruslikku töökeskkonda
* konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#49045

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2005
Kuulutus sisestati:
4. august 2005

Üle kümne aasta tegutsenud rahvusvahelise autotranspordiga tegelev firma.

Vaata rohkem

Ekspediitor