Värsked tööpakkumised

Ekspediitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60646

Tööpakkumise number

60646

Töö kirjeldus

Ekspediitori ülesanded on tellimused klientidelt, suhtlemine
transpordifirmadega, autojuhtide instrueerimine,
uute klientide leidmine ja hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

-töökogemus autotranspordi- või
ekspedeerimisfirmas (vähemalt 1 aasta)
-inglise keel
-saksa ja/vôi vene keel (soovitavalt)
-hea suhtlemisvõime ja stressitaluvus
-tulemusele orienteeritud
-arvutiga sina peal

Ettevõte pakub

Pakume:
-kõrget palka
-boonuseid
-karjäärivõimalust
-huvitavat tööd
-nooruslikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. märts 2006
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2006

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 72 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Otsid suurt palka ja tööd rahvusvahelises firmas? Siis see pakkumine
on Sulle. M&M Militzer and Münch Baltica on üks kogenenumaid
ekspedeerimis- ja logistikaettevõtteid Balti riikides. M&M Grupil on
rohkem kui 125 aastane kogemus ja me saame pakkuda individuaalseid
lahendusi kauba kiireks ja ohutuks kohaletoimetamiseks. Hetkel otsime
kahte ekspediitorit Tallinna kontorisse.