Värsked tööpakkumised

Ekspediitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238105

Tööpakkumise number

238105

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline firma vajab kiiresti autovedude töökogemustega ekspediitorit Vantaale Soome. Töö kirjeldus: -kaubavarude optimeerimine - tellimuste vormistamine ning tellimuste täitmise jälgimine- töö andmebaasiga - suhtlemine klientide ja tarnijatega- transpordi tellimine - dokumentatsiooni vormistamine

Nõudmised kandidaadile

- töökogemus antud alal
- hea suhtlemis-ning läbirääkimisoskus
- aktiivne, optimistlik ja kohusetundlik
- heal tasemel soome-, inglise ja vene keele valdamine
- kõrge pingetaluvus
- algatusvõimelisus, püsivus eesmärkide saavutamisel

Palkka vastavalt Soome kollektiivlepingutele. Vöimalik ka ameti korter. Sõbralikku kollektiivi. Häid töötingimusi.

Lisainfo

SOOME KEELNE CV TULEB KASUKS JA HOIAB KOKKU TEIE AEGA!

Haemme yrityksen nuorta ja reipasta työntekijä jolla olisi kokemusta huolinta ja autokuljetus alalta.
Tehtäväsi kuuluisi:
- Kappaletavara lähetysten noutaminen ja kerääminen Polar terminaaliin
- Kuljetuksen tarvittavien papereiden tuottaminen Polar Business ohjelmassa.
- Polar Track kaluston seurantaohjelman ylläpito.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. september 2011
Kuulutus sisestati:
1. september 2011