Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308797

Ekspedeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvaheliste maanteevedude ekspedeerimine
Kvaliteetse ja konkurentsivõimelise teenuse tagamine
Töökoht asub meie Tartu kontoris

Ootused kandidaadile

Sul on vähemalt 2-aastane töökogemus rahvusvaheliste kaubavedude korraldamisel
Valdad inglise keelt kõnes ja kirjas, vene keelt kõnes rahuldaval tasemel
Omad head suhtlemisoskust ja organiseerimisvõimet
Oled korrektne, kiire ja kohusetundlik
Vilunud arvuti kasutaja
Oled positiivse ellusuhtumisega ja talud stressi

Mitmekülgset tööd pidevalt arenevas rahvusvahelises kontsernis
Eneseteostamise ja –täiendamise võimalusi
Huvitavat töökeskkonda
Spordikompensatsiooni ja palju teisi soodustusi
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#308797

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2013
Kuulutus sisestati:
22. mai 2013

DHL Estonia AS kuulub Deutsche Post DHL kontserni. Me oleme pühendunud oma kogemuste pakkumisele rahvusvahelises kullervedudes, õhu- ning merevedudes, maantee-ja raudteetranspordi ja laologistikas. DHLi globaalne võrgustik katab enam kui 220 riiki ning ligi 300 000 töötajat üle maailma.

Vaata rohkem