Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39675

EKSPEDEERIJA

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • 10-ne tentautorongi pidev rakendamine rahvusvahelistel suundadel
  • rahvusvaheliste vedude ekspedeerimine
  • kliendisuhete hoidmine, uuendamine
  • transpordi korraldamine
  • uute kliendisuhete loomine
  • kauba ja dokumentide liikumise korraldamine
  • kasuks tuleb oma klientisuhete olemasolu

Ootused kandidaadile

  • pühendumine tööle
  • varasem töökogemus rahvusvahelise autoveo korraldamisel
  • erialane asjatundlikkus
  • pädevus maanteetranspordi vallas
  • arvuti kasutamise oskus
  • kasuks tuleb keelte valdamine paremaks töö organiseerimiseks ja Cmr-konventsiooni tundmine.
  • koostöövalmidus

Ettevõte pakub

  • töökoht kontoris
  • lauaarvuti, -telefon ja kõik muu vajalik kontoritehnika
  • vajadusel võimalikud täiendkoolitused
  • konkuretnsivõimelist palka
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Otsime oma ettevõttesse inimest, kes on kogenud rahvusvahelise transpordi korraldamise alal.

Tööpakkumise number
#39675