https://www.cvkeskus.ee/52933

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52933

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Lõuna-Soome heade kogemustega ekskavaatorijuhti.
Töötamine Komatsu, Samsung 21 ton., Volvo 14 ton. masinatel.


Ootused kandidaadile

Eeldus tööle:
Üle 23 a vanus
Eelnev töökogemus
Kohuse- ja vastutustunne
Täpsus

Kasuks tuleb soome keele oskus.


Ettevõte pakub

Tööaeg kokkuleppel
Elamispind tasuta, palk hea


Lisainfo

Juhiload B, ja oleks hea kui C

Saada oma CV meile või helista kohe!


Tööpakkumise number
#52933
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ekskavaatorijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!