Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #271790

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* erinevate tööde tegemine ekskavaatoritega (kaevamine, planeerimine, hüdrohaamriga lõhkumine, laadimine)
* ekskavaatori tehnilise seisukorra jälgimine ja lihtsamate hooldustööde teostamine

Ootused kandidaadile

töökogemust ja oskust töötada erinevate ekskavaatoritega
T,R kategooria juhilubasid ja/või kutsetunnistust
eeldame töötajalt tehnilist taipu ja kohusetunnet

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#271790