Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167360

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Muda ja turba segamine frontaallaaduriga. Suveperioodil vaalude segamine vaalusegajaga ALLU ( väljaõpe kohapeal). Talvel ka lumekoristus väljakutel.

Ootused kandidaadile

ekskavaatori juhtimiseks vajalik pädevus
vähemalt kesk-eri haridus;
iseseisvus, pealehakkamine ja kohusetundlikkus;
positiivne ellusuhtumine, suhtlusoskus ja stressitaluvus;
eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil;

Ettevõte pakub

mitmekülgset ja seeläbi arendavat tööd;
sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
tasu tulemusliku töö eest, toetust oskuste arendamisel ja muid töösooritusest tulenevaid hüvesid

Tööpakkumise number
#167360

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2008
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2008

AS Tallinna Vesi on börsiettevõte ja suurim vee-ettevõte Eestis. AS Tallinna Vesi 300 töötajat annavad endast parima, et iga päev tagada 1/3 Eesti elanikest kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust ning kliendikesksust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com

Vaata rohkem