Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340074

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab kogemustega ekskavaatorijuht kuni 25 tonnisel kopal. Töö asukoht Sysmä.

Ootused kandidaadile

  • Varasem kopajuhi kogemus vähemalt 3 a.
  • Soome henkilötunnus
  • soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Iseseisev

Ettevõte pakub

  • Ametlikku lepingut Soome firmaga
  • Palka vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule (TES)
  • Tööd tunnitöö alusel
  • Majutust

Lisainfo

Kandideerimisel on eeliseks igapäevaseks tööl käimiseks isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Tööpakkumise number
#340074

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 12 - 14 €/tunnis
Kuulutus aegub:
24. mai 2014
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
Palga maksmine 2 korda kuus

Teemun Projecti Rakennus on Soomes ehitus-ja metallitöödega ning tööjõurendiga tegelev etttevöte.

Vaata rohkem