https://www.cvkeskus.ee/698112

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698112

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda koheselt tööd miniekskavaatori juhile Espoos.Tegemist tunneli ehitusega.Masinad 8 tonnine Hitachi .


Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ekskavaatori juhina. Nõutav soome keele oskus suhtlustasandil.Sobib ka kandidaat, kes on teinud ennem tööd suuremate ekskavaatorite peal.


Ettevõte pakub

Tööd Soome ettevõttes,vajadusel pakub ettevõte elamispinda.


Tööpakkumise number
#698112
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ekskavaatorijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!