Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685619

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaeve- ja planeerimistööd

Puude ja võsalõikus giljotiiniga

Metsamaterjali lõikus (ekskavaatorile paigaldatakse lõikepea)

Töötajale usaldatud masinate /seadmete eest hoolitsemine ja nende korrashoid.

Tööde teostamise piirkonnaks on Lõuna - Eesti(Võru,Valga,Põlva,Tartu,Viljandi maakond) aga tuleb ette ka komandeeringuid kaugemale

Ekskavaatoriteks on CAT 315 FL ja Volvo SE 130

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ekskavaatorijuhina vähemalt 3 aastat

Olete vaba halbadest harjumustest ja olete füüsiliselt ning vaimselt terve

Eesti keele oskus suhtlustasandil

Tehnika tundmine

B,T kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Konkuretsivõimelist töötasu

Vaheldusrikast ning huvitavat tööd

Tööauto

Samuti hangib meie ettevõte uut kaasaegset tehnikat ja kui tööotsija soovib töötada kvaliteetselt siis koos tegutsedes lahendame me klientide ülesandeid maksimaalselt efektiivselt

Tööpakkumise number
#685619