Ekskavaatorijuht (3D laser-Leica)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687232

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad tööd teede - ja trassiehitusel (kaevamine, planeerimine jne).

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ekskavaatorijuhina min. 3 a, eesti keele oskus, kohusetundlik ja täpne, karske!

Pakume katkematult tööd, normaalseid töötingimusi, korralikku tehnikat ja head palka.

Lisainfo

Meie ettevõte tegutseb juba 10 aastat. Kompenseerime tööle ja koju sõite, töö aastaringselt.

Tööpakkumise number
#687232