Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64155

Ekskavaatori-laadurijuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Clickset OÜ pakub tööd ekskavaatori-laadurijuhile (alaliselt või hooajaliselt), kelle tööülesandeks on lääne ekskavaator-laaduriga põllumajandus teenustööde osutamine.

Ootused kandidaadile

  • Sobival kandidaadil on juhiload R ja L kategooria, eelnev töökogemus kombainerina tuleb kasuks.
  • Töö eeldab lähetustes viibimise võimalust.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • toredat kollektiivi;
  • palju tööd.

Lisainfo

  • Firma töökoda asub Mäos.

Tööpakkumise number
#64155