Värsked tööpakkumised

Ekskavaator-laadurijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165238

Tööpakkumise number

165238

Töö kirjeldus

  • kopateenuse osutamine tööandja objektidel;
  • mehhaniseeritud lumetõrje (talveperioodil);
  • tehnikasse heaperemehelik suhtumine;
  • masinate korrasoleku tagamine;
  • igapäevane aruandlus (töölehed, nädalalehed);
  • aktiivne suhtlemine klientidega;
  • klientide sõbralik, viiskas ja kõrgetasemeline teenindamine;

Nõudmised kandidaadile

  • aja planeerimise oskus;
  • täpsus, kohusetundlikkus ja ausus;
  • lubade olemasolu;
  • eesti keele valdamine suhtlustasandil;
  • huvi enese täiendamiseks;

Ettevõte pakub

  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi;
  • ametlikku ja konkurentsivõmelist palka;
  • stabiilset ja aastaringset tööd;
  • tööd arenevas ettevõttes;
  • tööriideid;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
20. september 2008
Brutopalk:
Alates 60 EEK tunnis

JOHANNA TEENINDUS on alates 2000. aastast tegutsev ettevõte, mille eesmärgiks on klientidele puhta ja meeldiva töö- ja teeninduskeskkonna loomine. Meie professionaalne meeskond pakub puhastusteenuseid alates akende ja muude klaaspindade pesust kuni suurpuhastuseni välja. Teeme igapäevast hoolduskoristust nii kliendi ruumides kui väljaspool, hoides puhtana kontori-, teenindus- ja laoruumid ning välisterritooriumi, samuti pakume haljastusteenust ja hooldame haljasalasid.