Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69331

Eksamiosakonna PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*mootorsõidukijuhi ettevalmistamise, eksamineerimise ja mootorsõidukijuhi ametikoolituse korraldamine;
*mootorsõidukijuhi ettevalmistamise ja mootorsõidukijuhi ametikoolitusega tegelevate koolitajate hindamine ja juhendamine;
*liiklusohutusteemaliste ürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

*kõrgharidus;
*eesti keele oskus kõrgtasemel;
*vähemal kahe võõrkeele (soovitav inglise ja vene) oskus kesktasemel;
*juhiloa olemasolu (vähemalt 5 aastat) ning korrektsus liikluses;
*arvuti kasutamise oskus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus

*huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ja kaasaegses töökeskkonnas;
*eneseteostuse- ja arenguvõimalust;
*tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust;
*töö tulemuslikkusest sõltuvat tasu

Lisainfo

Lisainfo telefonil 620 1313 Juhan Kaarpalu

Tööpakkumise number
#69331