Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36556

Eksamiosakonna eksamitalituse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kõik juhi eksamineerimisega seonduv
  • Juhendmaterjalide ettevalmistamine, eksamiküsimuste väljatöötamine ja analüüs
  • Eksamineerija kvalifikatsiooni kontroll, statistiline analüüs
  • Koostöö teiste riikide samalaadsete asutustega

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt psühholoogiaalane või pedagoogiline)
  • Eesti keel väga heal tasemel, inglise ja vene keel kõnes ja kirjas
  • Algatus-, analüüsi- ja vastutusvõime
  • Korrektsus töös, ausus ja positiivne ellusuhtumine
  • Hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus
  • Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • Eneseteostus- ja arenguvõimalust
  • Täiendkoolitust
  • Töö tulemuslikkusest sõltuvat tasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja kandideerimise avaldus hiljemalt 15.oktoobriks.
Lisainfo telefonil 6201 253

Tööpakkumise number
#36556