2023-08-23 14:48:55

Einesaiade, -leibade valmistaja päevase tööajaga

CVKeskus.ee klient
700 - 800 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda usinat einesaiade, -leibade valmistajat. Töö sisuks on einesaiade, eineleibade komplekteerimine, täidiste ettevalmistamine, täidetud pannkookide komplekteerimine. Töö on päevases vahetuses. Tööaeg P-N 08.00-17.00 Vajadusel väljaõpe kohapeal. Väljaõppe aeg 1 nädal. Töötasu kätte: õpiajal 2.8-3.-€/h, peale õpiaega 3-3.5€/h, kogend töötajal 3.5-3.70.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Käelist kiirust ja täpsust, pingetaluvust, korrektsust töös.
Kasuks tuleb töökogemus toitlustuses.
Eesti keele oskust.

Töötasu peale õpiaega vastavalt töötulemustele ja valmistatud toodangu mahule,
Soodustusi omatoodangu ostmisel.
Soodushinnaga toitlustamist kohapeal.

Lisainfo

Vajadusel pakume väljaõpet kohapeal (väljaõppeperiood kuni 1-2 kuud),
Võimalik töötada ka osalise tööajaga.
Asume Võru tn lõpus. Ringtee bussipetus. Buss nr 4, 9. Peatusest kõndida 200m Ülenurme poole.