Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743836

Ei karda väljakutseid? Tule liitu TV3 Grupiga!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu rolliks saab olema Home3 ja Go3 teleteenuste tutvustamine ja müük kaubanduskeskustes või ukselt-uksele formaadis.

Ootused kandidaadile

Sobid meie müügitiimi ideaalselt, kui:

  • müügitöö paneb Su silmad särama
  • soovid panustada enesearengusse
  • Sind inspireerivad seiklused ja uued katsumused
  • mugavustsoonist väljas olemine tekitab Sinus elevust

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • müügi- ja enesejuhtimise koolitusi
  • võimalust ise otsustada, kui palju Sa töötad
  • vingeid tiimikaaslaseid ja veel vingemaid üritusi
  • spordikompensatsiooni
  • töötasu keskmiselt 1500 € kuni 3500 € kuus. Parimatele rohkemgi!

Tööpakkumise number
#743836

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
16. november 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem