Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #625060

Ehitusvaldkonna kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehituse eriala kutseõpetaja tööülesandeks on:

  • õpetada üldehitustöid sh müüritööd, plaatimistööd, sise-ja välisviimistlustööd, soojustus- ja isolatsioonitööd, krohvimistööd ja tööohutus
  • valmistab ette ja viib läbi teoreetilised ja praktilised tunnid
  • juhendab õpilasi õppetöö käigus
  • hindab õpilaste omandatud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused
  • kajastab õppetöö andmed vastavas andmebaasis
  • valmistab ette õpilased kutsevõistlusteks ja –eksamiteks
  • panustab ehitusvaldkonna arendamisse

Nõudmised kandidaadile

  • ehituse alane kutse- või kõrgharidus
  • varasem töökogemus ehitustööde alal
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • iseseisev analüüsi- ja otsustusvõime
  • soov töötada õppijatega
  • initsiatiiv ja meeskonnatöö valmidus ning kohuse- ja vastutustunne

kasuks tuleb:
  • pedagoogilise töö kogemus või kutseõpetaja kutsetunnistus või valmisolek pedagoogilise kutse omandamiseks
  • valmisolek osaleda valdkonda arendavates projektides

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • enesetäiendamise võimalusi
  • osalemisvõimalust rahvusvahelistes projektides
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • vajadusel kooli hosteli kasutamise võimalust soodustingimustel

Tööpakkumise number
#625060

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
27. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019

Kehtna Kutsehariduskeskus on pikaajaliste traditsioonidega õppeasutus Raplamaal. Meie koolis on võimalik ametialast haridust omandada neljas valdkonnas: info- ja kommunikatsiooni – tehnoloogia, ehitus, transporditehnika, transpordivahendite juhtimine ning toitlustus- ja toitlustusteenindus.
Pakume Sulle toetavat ja professionaalset meeskonda ning kaasaegseid töötingimusi, mis loovad head võimalused eneseteostuseks ja – arenguks.

Vaata rohkem