Värsked tööpakkumised

Ehitusvaldkonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173646

Tööpakkumise number

173646

Töö kirjeldus

Juhtides ehitusvaldkonda ühes Eesti suurimas võrguehituse ettevõttes, vastutad kliendi liitumisühenduse kiire ja kvaliteetse väljaehitamise eest. Lisaks on Sinu hoole all elektrivõrkude hooldus- ja remonditööd. Sinu tulevaseks tööpiirkonnaks on terve Eesti, mis parima teenuse pakkumiseks on jagatud neljaks teeninduspiirkonnaks.
Otsime juhti:
• kes suudab organisatsiooni eesmärgid saavutada hästitoimiva meeskonna ja valdkondadeülese koostöö abil
• kes on ambitsioonikas, oskab näha suurt pilti ja leida uusi lahendusi
• kellele on väljakutseks uue ettevõtte edu tagamine läbi optimeerimise ja organisatsiooni arendamise

Nõudmised kandidaadile

• omad tehnilist (soovitavalt elektri või üldehitusalast) kõrgharidust
• oled hingelt insener, kuid lisaks on Sul ka mitmeaastane edukas kogemus inimeste ja tööprotsesside juhtimisel
• mõtled äriliselt ja süsteemselt
• valdad kõrgtasemel eesti keele kõrval ka inglise ja vene keelt

• põnevat ja vastutusrikast tööd Eesti Energia kontserni uues ettevõttes
• professionaalset ja toetavat meeskonda ligi 400 oma ala spetsialistist kolleegiga
• võimalust kaasa rääkida Eesti Energia ehitustegevuse arengutes
• võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis
• Eesti Energia töötajaile pakutavaid hüvesid

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2009

Anna oma panus tuleviku energialahendustesse!

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni teeninduseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kontserni Jaeäri valdkonda kuuluva Võrguehituse ASi põhitegevuseks on elektripaigaldiste projekteerimine ja ehitamine. Ettevõte loodi 2009. aasta alguses projekteerimiseettevõtte Elpec ja ehitusettevõtte Elektriteenused liitmisel, et pakkuda Eesti Energia kontserni ettevõtetele elektrivõrgu komplekslahendusi.