Värsked tööpakkumised

Ehitustoote juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98755

Tööpakkumise number

98755

Töö kirjeldus

- ehitusprojektide planeerimine ja juhtimine
- objektide kvaliteetse, eelarvelise ja tähtajalise valmimise tagamine
- suhtlemine tellijatega, lepingute sõlmimine

Nõudmised kandidaadile

- soovitavalt ehitusalane haridus
- huvi uute ehituslahenduste vastu
- praktiline ehitusobjektide juhtimise ja töö organiseerimise kogemus
- algatusvõimelisus ja iseseisevus
- hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- eneseteostuse võimalust arenevas ettevõttes
- koostöö kogemust rahvusvahelise tootjafirmaga
- valdkonnas konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
9. märts 2007

Quad-Lock on soojustatud betoonivormide süsteem, mis on arendatud välja eesmärgiga vähendada ehituskulusid ja suurendada ehitusplatsil kujundatavate betoonseinte, -põrandate ja -lagede mitmekülgsust.

Tegemist on Quad-Lock Building Systems Ltd poolt Kanadas ja Austrias toodetava ehitustootega, millega soovitakse 2007.aastal siseneda Eesti ehitusturule.