Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #419473

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restaureerimis- ja rekonstrueerimistööd vanades puithoonetes. Puitkonstruktsioonidega seotud ehitustööd. Betoonitööd.

Ootused kandidaadile

Aus, kohusetundlik, töökas. Ehitustööde kogemustega. Valmisolek komandeeringuteks Eesti piires.

Nooruslikku töökeskkonda. Tööle vastavat palka. Arenemisvõimalust.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#419473

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2016
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2016

Puleium OÜ on 1999. aastal loodud väikeettevõte, mis tegeleb vanade puithoonete renoveerimisega ning majavammi ja hallituse tõrjetöödega.
Meie portaalid: www.puidutööd.ee ja www.majavamm.ee

Vaata rohkem