Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313147

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaheks kuuks ehitustöölisele.
Tööülesanded:
Metallkarkassi ja kipsplaadi paigaldamine, maalritööd - pahteldamine ja värvimine.

Tööaeg: 9.00 – 17.30 kõikidel tööpäevadel.

Ootused kandidaadile

-Hea tervis ning hea füüsiline vorm.
-Tööaegadest kinnipidamine.
-Eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

Kaheks kuuks tööd Tallinnas Kristiine linnaosas.

Lisainfo

Tööd välistavad asjaolud:
-pidev hilinemine tööle
-alkoholi mõju all töö tegemine
-korraldustest mittekinnipidamine
-tööajal kõrvaliste asjadega tegelemine
-ohutusreeglitest mittekinnipidamine

Tööpakkumise number
#313147

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
4. august 2013
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
Töötasu 6 Eur tunnis neto.

Softreflector OÜ on edukas tootmisettevõte. Toodame helkureid jm. selle märksõnaga ühilduvaid tooteid. Meie bränd on tuntud kogu Skandinaavias. Kuna meie areng on olnud kiire ja on seda jätkuvalt, siis on alati meie juurde oodatud noored lõbusad inimesed, sest seda on ka meie praegune kollektiiv!

Vaata rohkem