https://www.cvkeskus.ee/28087

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28087

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

fibo-karkassil lamekatusega majade ehitamine


Ootused kandidaadile

*töökogemus ehitusalal
*tööotsija peab olema eestlane või suhtlema vabalt eesti keeles
*ausus
*kohusetunne


Ettevõte pakub

*oskustele vastavat palka


Lisainfo

sel aastal ehitatavad majad tulevad Viimsisse


Tööpakkumise number
#28087
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ehitustööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!