Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718472

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teraskonstruktsioonide paigaldamine:
* hoonete kandvad karkassid;
* trepid, piirded ja kergkonstruktsioonid;
* erikonstruktsioonid.
Profiilpleki ja SW-seinapaneelide paigaldamine

Ootused kandidaadile

Ehitusalast töökogemust;
Täpsust, korrektsust ja tehnilist taipu.

Kasuks tuleb:
* keevitamiskogemus (aitame sertifikaadi saamisel);
* soome keele oskus;
* objektil vajaminevad tunnistused (tööturvalisuse- ja tuletööde kaart)

Ettevõte pakub

Stabiilset sissetulekut;
Tasuta majutust ja transporti;
Tööd graafiku alusel;
Tööriideid ja  -vahendeid.

Töö asukoht Helsingi ja selle lähiümbrus.

Tööpakkumise number
#718472

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
23. september 2021

VMT Ehitus moodustati 1997. aastal, kontor asub Viljandis, Pärnus ja Tallinnas.
Tegevuspiirkond on lisaks Eestile ka Soome, Saksamaa, Rootsi.
Ligi 20 aasta jooksul ehitussektoris tegutsedes on ettevõttest välja kujunenud ehitusturul laiahaardeliselt tegutsev ehitusfirma, kes tegutseb põhimõttel: "ideest võtmeteni". Teraskonstruktsioonide paigaldajast on arenetud ehitus peatöövõtu ja projektijuhtimise juurde.
Tänaseks on ehitatud ühiskondlikke hooneid, kauplusi, ladusid, tööstushooneid, põllumajandushooneid ja -rajatisi.

Vaata rohkem