Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433689

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pidevat tööd kogemustega üldehitajatele Soomes.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame vähemalt kaheaastast eelnevat töökogemust ehitusel ja iseseisvat töötegemise oskust. Töö algus koheselt. Kandideerimisel palume märkida:
1)viimane ehitusobjekt ja firma Soomes, kus töötasite
2)kas on olemas elukoht Soomes
3)keeleoskus - soome? inglise?
4)palgasoov
Tööle asumiseks vajalik tööturvakaardi olemasolu!

Tööautot, motiveerivat palka, sõbraliku töökeskkonda ja vajadusel elamispinda

Tööpakkumise number
#433689

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2016
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem