Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670701

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda ehitustöölist, kelle ülesandeks on ehitustööd, näiteks: Puitelementide paigaldus, katuse puutööd, kipsvaheseinad.

Tööd tehakse enamasti Soomes, Eesti firmas.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kogemus ehitusalal puitelementide paigalduse, katusetööde ja kipsvaheseintega.

Kasuks tuleb:

  • oskus iseseisvalt tööd teha
  • jooniste lugemise oskus
  • Soome keele oskus.

Ettevõte pakub

  • transport Soomes
  • tööriistad ja - vahendid
  • aastaringne töö
  • elukoht Soomes
  • sobivuse korral ka tööriided.
  • Palk on 13 -16 eurot/ tunnis netos (puhtalt kätte), vastavalt oskustele.

Palgale lisanduvad ka puhkusetasud.

Lisainfo

Küsi lisainfot: +358409622133.

Tööpakkumise number
#670701

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem