Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623420

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega, otsime oma kollektiivi katusepaigaldajat
Peamisteks tööülessanneteks on :
- Lamekatuste ehitus (PVC katusekattega)
- Kandevprofiilpleki ja soojustuse paigaldus

Ootused kandidaadile

- Iseseisev töötamise oskus
- B-kategooria juhiload (soovituslik)
- Jooniste lugemisoskus
- Korrektsus, ausus, töötahe

Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus ehitusel

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka
- Tükitöö võimalus
- Tööriideid ja kaasaegseid töövahendeid
- Tööautot
- Objektipõhist majutust
- Vajadusel väljaõpet
- Abistame nõutavate ohutuskaartide vormistamisega

Tööpakkumise number
#623420

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2500 - 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. november 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019

Sternfelt OÜ on pikki aastaid tegutsenud edukas Eesti ettevõte, kelle põhitegevusteks on lamekatuste ehitus, remont ja hooldus.
PVC katusekatete paigaldamine ning katusematerjalide müük.
Oleme kiiresti arenev ettevõte ja ootame oma sõbralikku kollektiivi teotahtelisi ja motiveeritud noormehi.

Vaata rohkem