Värsked tööpakkumised

Ehitustööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564868

Tööpakkumise number

564868

Töö kirjeldus

Finluxrakennus Oy otsib oma meeskonda kogenud element majade (puitkarkass) ehitajaid!
Omaltpoolt pakume: elamispinda (soodsalt), abi dokumentide ajamisel, tööauto kokkuleppel (brigaadile), kütus töö-kodu, korralikud tööriistad!palk kokkuleppel (üldiselt tükitöö alusel)
Kandidaatidelt ootame, eelkõige kohusetunnet ning töötahet!
Võta julgelt ühendust

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandidaatidelt, kohusetunnet ja eelkõige töötahet!

Ettevõte pakub

Abi dokumentide ajamisel,elamispinda (soodsa lisatasu eest)
Kütte kompensatsiooni.
vastavalt mehele/brigaadile väärilist tasu+preemiaid.
Ehitust mõistvatele meestele pakume väljaõpet!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2018
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2018
Brutopalk:
Alates 2000 kuni 3500 EUR kuus