Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535346

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume erinevat ehitustööd Soomes Helsinki, Espoo ja Vantaa piirkonnas.
Otsime oma tiimi elementide paigaldajaid, ehituspuuseppi ja kipsvaheseinte ning lagede ehitajaid.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb kindlasti oma auto ja tööriistad, kindlasti peab olema tööturvalisus kaart
Eeldame vähemalt 2 aastast töökogemust ja kasuks tuleb kindlasti soome keele oskus

Omalt poolt pakume kindlat palka ja arenemisvöimalust. Meie eesmärk on tagada töötajatele pikk töösuhe ja töötellijale kvaliteetne töötulemus
Töötajatele anname kvaliteetsed tööriided ja turvavarustuse. Vajaduse korral pakume elamisvõimalust

Lisainfo

kindlasti oleme avatud kõigile töösoovijatele ja vaatame läbi kõik CV-d!

Tööpakkumise number
#535346

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 11 - 18 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. juuli 2018

Exr- Henkilöstöpalvelut Oy on 2010 aastal asutatud kindla põhjaga firma, kelle põhitööks on ehitada uut ja restaureerida vana.
Meie meeskonnas on üle 60 tubli ja tööka inimese.

Vaata rohkem