Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546436

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Korterite sanitaar remont, seinte lagede värvimine, pôranda materjali paigaldus (laminaat,vinüül, linaleom) ukse/pôranda liistude vahetus jne.

2. uued elamud kips lagede ja seinte ehitus tüki töö

Ootused kandidaadile

Kandideerijal peaks olema kogemust eelmainitud töödel, sest tööd tehakse iseseisvalt.

Oskust lugeda jooniseid ja olemas peaks olema ka tööohutuse kaart.

Tööpakkumise number
#546436

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Keitä olemme?

Cone-Ware Oy on pääkaupunkiseudulla toimiva kokenut, luotettava ja ammattitaitoinen rakennusliike. Rakennamme, remontoimme ja saneeraamme monipuolisesti ja luotettavasti asiakkaidemme tarpeiden mukaan.

Olemme toteuttanut vuodesta 2001 lukuisia vaativia uudis- sekä saneerauskohteita. Niinpä hyvän työn laatu yhdistettynä sovitussa aikataulussa pysymiseen on meille ja meidän asiakkaille erittäin tärkeä asia.

Pääasiassa työskentelemme pääkaupunkiseudun alueilla Helsinki, Vantaa, Espoo ja Tuusula mutta tarvittaessa palvelemme Kirkkonummelta Porvooseen asti.

Vaata rohkem