Värsked tööpakkumised

Ehitustööline-parandaja Inglismaale (Handyman)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90890

Tööpakkumise number

90890

Töö kirjeldus

Kiire toopakkumine tublile töömehele (HANDYMAN)! Vaja on asendust eesti noormehele 3 kuuks, aga kuna tegemist on suure firmaga, siis kindlasti leitakse peale seda soovi korral ka uus töö.

Töökoht asub Kenti maakonnas. ülesandeks on sõita vastavalt väljakutsetele rendimajadesse parandus- või ehitustöid tegema, nt värvimine, dekoreerimine, riiulite ülespanemine jm parandustööd. Vajalik on juhiluba, kuna tööks antakse auto, millega saab siis ühelt objektilt teisele sõita. Vajalik on ka hea inglise keel, et klientidega suhelda.

Väga hea firma ja tööandja. Meie kaudu töötab seal erinevatel ametitel päris mitmeid inimesi.

Algus kohe järg teisip.

Palun võtke ühendust, kui olete huvitatud.

Nõudmised kandidaadile

juhiluba
hea inglise keel
ehitustöö oskused

Ettevõte pakub

Palk on £6 tunnis,
majutus korteris - üür tasuta, maksta tuleb vaid mõõdetavad maksud (elekter, vesi),
lennupilet Tallinn-London Gatwick tööandja poolt.

Lisainfo

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Abel Staffil vahendustasu EI OLE!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2007

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.