Värsked tööpakkumised

Ehitustööline Küprosele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124171

Tööpakkumise number

124171

Töö kirjeldus

Küprosel asuv ehitusega tegelev firma vajab ehitustöölist. Ehitustöö täpsemaks ülesandeks on hoonetele vundamendi ehitamine.

Kui soovid vaheldust, tahad end proovile panna ning tutvuda uue kultuuri ja põnevate inimestega, on see tööpakkumine sobiv just Sulle!

Nõudmised kandidaadile

inglise keele oskus suhtlustasemel
meesterahvas vanuses kuni 35 eluaastat
eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

palk netos: £500CYP (Küprose naela) kuus = 13 500 EEK kuus
tervisekindlustus
majutus koos vajaliku varustusega
töölepingu kestvus 1 aasta, võimalus ka pikendada
tööaeg: 6 päeva nädalas, 10 tundi päevas

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata INGLISE KEELNE CV!
Vajadusel abistame lennupiletite hankimisel.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. november 2007
Kuulutus sisestati:
17. september 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenused: värbamise täisteenus, eelvalik, konsultatsioon ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee.