Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687214

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • puitkarkass-elementide valmistamine ning elementidest moodulite koostamine vastavalt tööjoonistele

  • moodulite siseviimistlustööde teostamine - liistude, vaheseinte, mööbli paigaldus

  • moodulitele fassaadide ehitamine

  • uste ja akende paigaldamine

  • lihtsamate elektritööde teostamine

  • moodulite ehitusest tulenevate eriülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem erialane (ehitus- või elektritööde alane) töökogemus ja/või tehniline haridus (võib olla ka omandamisel)

  • oskad lugeda jooniseid

  • oled oma töös kohusetundlik ja korrektne ning hea tehnilise taibuga

  • pead kinni kokkulepetest ja tähtaegadest

  • oled meeldiv kolleeg ja meeskonnamängija

  • valdad eesti keelt suhtlemistasandil

  • stabiilset tööd ambitsioonikas ja kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • igakülgset tuge töösse sisseelamisel ja õigete töövõtete omandamisel
  • kaasaegseid töövahendeid ning töö- ja olmetingimusi (olmeruumid eraldi nii naistele kui meestele)
  • hea töö eest väärilist töötasu
  • sporditoetust ja muid toetusi erinevate perekondlike sündmuste puhul
  • meeleolukaid ühisüritusi

Tööaeg on 7.00 -15.30

Töö on valdavalt siseruumides.

Töökoht asub Jüri Tehnopargis, Rae vallas, Lehmja külas, Kütte tee 3.

Tööpakkumise number
#687214

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2021

Ramirent Modular Factory AS on Ramirent Baltic AS tütarettevõtte ja tegeleb Jüri Tehnopargis moodulmajade tootmisega. Tootmisega tegeletakse aastast 2016, tänaseks on ettevõte tootnud üle 3000 mooduli ja ettevõttes töötab üle 90 inimese.

Vaata, milline on Ramirent tööandjana: https://tulemeile.ramirent.ee/

Vaata rohkem