Värsked tööpakkumised

Ehitustööline (elementmajad)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 70555

Tööpakkumise number

70555

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:
Vundamenditööd

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane töökogemus, soovitavalt vundamenditöödel
Objektid peamiselt Harjumaal ning Tartus.

Ettevõte pakub

Pakume:
kaasaaegseid töövahendeid
konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti põhipalga ja tulemustasude näol
eneseteostusvõimalust ning karjääri kiiresti arenevas ettevõttes
ettevõttesiseseid koolitusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2006
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2006

Kaubamärgi „Nova Haus" alla on koondunud järgmised tegevusvaldkonnad: kinnisvaraarendus ja -vahendus, projekteerimisteenused, puitkarkassmajade tootmine ning ehitus.

Kontserni kuulub OÜ Nova Haus Ehitus, mille põhitegevuseks on puitelementmajade montaaz.

Mõeldes kliendile pakume läbi isikupäraste lahenduste ja efektiivse tootmise õiglast kvaliteedi ja hinna suhet